5197. Motorcykel, Mac 700, Arnold
Mekanisk plåtleksak, Tyskland, 1900-talets mitt. Nyckel finns.
Längd 20, höjd 14 cm.
Bruksslitage. Repor. Färgbortfall.
28 april 2024 15:03
1 200 kr
Lör 27 2024 -
1 100 kr
Lör 27 2024 -
1 000 kr
Lör 27 2024 -
1 000 kr
Lör 27 2024 -
950 kr
Tors 25 2024 -
900 kr
Tis 23 2024 -
850 kr
Lör 20 2024 -
800 kr
Lör 20 2024 -
800 kr
Lör 20 2024 -
750 kr
Lör 20 2024