Mekanisk plåtleksak, Tyskland, 1900-talets mitt. Nyckel finns. Längd 20, höjd 14 cm. Bruksslitage. Repor. Färgbortfall.
Objektet avslutas Avslutat rop 28 april 2024 15:03
Värdering 2 000 kr

  • 1 200 kr
    Lör 27 2024
  • 1 100 kr
    Lör 27 2024
  • 1 000 kr
    Lör 27 2024
  • 1 000 kr
    Lör 27 2024
  • 950 kr
    Tors 25 2024
  • 900 kr
    Tis 23 2024
  • 850 kr
    Lör 20 2024
  • 800 kr
    Lör 20 2024
  • 800 kr
    Lör 20 2024
  • 750 kr
    Lör 20 2024