Plåtleksak, Tyskland, 1950-tal. Längd 24, höjd ca 8 cm. Smärre slitage och färgbortfall. Förpackning med skador.
Objektet avslutas Avslutat rop 28 april 2024 15:04
Värdering 1 500 kr

  • 1 300 kr
    Tors 25 2024
  • 1 200 kr
    Tors 25 2024
  • 1 200 kr
    Tors 25 2024
  • 1 100 kr
    Tors 25 2024
  • 1 000 kr
    Tors 25 2024
  • 950 kr
    Ons 24 2024
  • 900 kr
    Ons 24 2024
  • 850 kr
    Ons 24 2024
  • 800 kr
    Ons 24 2024
  • 750 kr
    Ons 24 2024