5198. Leksaksbil, Cabrio Super, Kellerman
Plåtleksak, Tyskland, 1950-tal. Längd 24, höjd ca 8 cm.
Smärre slitage och färgbortfall. Förpackning med skador.
28 april 2024 15:04
1 300 kr
Tors 25 2024 -
1 200 kr
Tors 25 2024 -
1 200 kr
Tors 25 2024 -
1 100 kr
Tors 25 2024 -
1 000 kr
Tors 25 2024 -
950 kr
Ons 24 2024 -
900 kr
Ons 24 2024 -
850 kr
Ons 24 2024 -
800 kr
Ons 24 2024 -
750 kr
Ons 24 2024