5198. Leksaksbil, Cabrio Super, Kellerman
Plåtleksak, Tyskland, 1950-tal. Längd 24, höjd ca 8 cm.
Smärre slitage och färgbortfall. Förpackning med skador.
Objektet avslutas Avslutat rop28 april 2024 15:04
- 11 300 kr
Tors 25 2024 - 31 200 kr
Tors 25 2024 - 11 200 kr
Tors 25 2024 - 31 100 kr
Tors 25 2024 - 11 000 kr
Tors 25 2024 - 3950 kr
Ons 24 2024 - 4900 kr
Ons 24 2024 - 3850 kr
Ons 24 2024 - 4800 kr
Ons 24 2024 - 3750 kr
Ons 24 2024