5196. Leksaksbil, Phantom, Tipp & Co
Plåtleksak, 1950-tal, Tyskland. Batteridriven. I originalförpacking. Längd 35 cm.
Bruksslitage. Vindruta har lossnat något.
28 april 2024 15:02
2 400 kr
2 300 kr
Lör 27 2024 -
2 200 kr
Tors 25 2024 -
2 100 kr
Tors 25 2024 -
2 000 kr
Tis 23 2024 -
1 900 kr
Lör 20 2024 -
1 800 kr
Lör 20 2024 -
1 700 kr
Lör 20 2024 -
1 600 kr
Lör 20 2024 -
1 500 kr
Lör 20 2024