5195. Leksaksbil, Electo Matic 7500, Distler
Plåtleksak, Tyskland, 1950-tal. Batteridriven. I originalförpackning. Längd 25 cm.
Ej funktionstestad.
Smärre slitage. Färgbortfall på ratt. Förpackning med reva.
28 april 2024 15:01
2 100 kr
2 000 kr
Lör 27 2024 -
1 900 kr
Tors 25 2024 -
1 800 kr
Lör 20 2024 -
1 700 kr
Lör 20 2024 -
1 700 kr
Lör 20 2024 -
1 600 kr
Lör 20 2024 -
1 500 kr
Lör 20 2024 -
1 400 kr
Lör 20 2024 -
1 300 kr
Lör 20 2024