Soffa i furu med förvaring. Bredd 183 cm. Höjd 80 cm. Djup 57 cm. Åldersrelaterat slitage. Repor och märken.
Objektet avslutas Avslutat rop 08 oktober 2023 15:06
Värdering 500 kr

  • 260 kr
    Fre 06 2023
  • 240 kr
    Fre 06 2023
  • 60 kr
    Ons 04 2023