655. Soffa, allmoge, sent 1800-tal
Soffa i furu med förvaring.
Bredd 183 cm.
Höjd 80 cm.
Djup 57 cm.
Åldersrelaterat slitage. Repor och märken.
08 oktober 2023 15:06
260 kr
Fre 06 2023 -
240 kr
Fre 06 2023 -
60 kr
Ons 04 2023