656. Börje Mogensen Öresund
Matbord med stolar i ek. 5 st stolar.
Brännmärke på skiva enligt bild. Slitage, repor.
Mått bord: Höjd 73 cm, djup 100 cm, bredd 140 cm
08 oktober 2023 15:07
1 900 kr
1 800 kr
1 600 kr
1 500 kr
1 500 kr
100 kr
80 kr
Lör 30 2023 -
60 kr
Fre 29 2023