656. Börje Mogensen Öresund
Matbord med stolar i ek. 5 st stolar.
Brännmärke på skiva enligt bild. Slitage, repor.
Mått bord: Höjd 73 cm, djup 100 cm, bredd 140 cm
08 oktober 2023 15:07
01 900 kr
01 800 kr
01 600 kr
01 500 kr
01 500 kr
0100 kr
080 kr
Lör 30 2023 -
060 kr
Fre 29 2023