1698. Kista, allmoge, daterad 1838
Lås och nyckel medföljer.
Bredd 138 cm.
Höjd 71 cm.
Djup 62 cm.
Åldersrelaterat slitage. Sprickor. Färgbortfall.
05 november 2023 18:58
140 kr
Sön 05 2023 -
120 kr
Sön 05 2023 -
100 kr
Sön 05 2023 -
80 kr
Fre 03 2023 -
60 kr
Fre 03 2023