Bredd 85 cm.
Höjd 71 cm.
Djup 38 cm.
Bruksslitage. Repor och märken. Lådor tröga att öppna.
Objektet avslutas Avslutat rop5 november 2023 18:56
220 kr
Sön 05 2023
200 kr
Sön 05 2023
140 kr
Sön 05 2023
120 kr
Sön 05 2023
60 kr
Sön 05 2023