9633. Bord, stolar, teak, Tibro möbler
1900-talets mitt.
Bord, solblekt skiva Mindre slitage. Iläggsskivor finns. Höjd: 73 cm, Bredd: 132,5 cm, Djup: 80,5cm.
Stolar: Höjd: 86,5cm. Originalklädsel.
Objektet avslutas 8 december 22:238 december 2024 22:23
- 280 kr
Ons 27 2024 - 160 kr
Tis 26 2024