Bokhylla, 1900-talets mitt. Stämplad Bodafors. Mindre slitage, repor hyllor. Höjd: 150 cm, Djup: 39 cm, Längd: 236 cm.
Objektet avslutas 8 december 22:248 december 2024 22:24
Värdering 4 000 kr

    650 kr
    Ons 27 2024
    600 kr
    Ons 27 2024
    550 kr
    Ons 27 2024
    500 kr
    Ons 27 2024
    450 kr
    Ons 27 2024
    400 kr
    Ons 27 2024
    220 kr
    Ons 27 2024
    200 kr
    Ons 27 2024
    60 kr
    Lör 23 2024