Väskor, 3 st, läder. Mått på den största väskan 61x44 cm, höjd 25 cm. Bruksslitage. Märken och repor.
Objektet avslutas Avslutat rop 19 november 2023 17:54
Värdering 400 kr

  • 220 kr
    Tors 16 2023
  • 200 kr
    Tors 16 2023
  • 80 kr
    Tis 14 2023
  • 60 kr
    Lör 11 2023