1988. Väskor, 3 st
Väskor, 3 st, läder.
Mått på den största väskan 61x44 cm, höjd 25 cm.
Bruksslitage. Märken och repor.
19 november 2023 17:54
220 kr
Tors 16 2023 -
200 kr
Tors 16 2023 -
80 kr
Tis 14 2023 -
60 kr
Lör 11 2023