Det större bordets mått 148x82,5 cm, höjd 46,5 cm. Det mindre bordets mått 73x63,5 cm, höjd 46,5 cm. Bruksslitage. Repor och märken.
Objektet avslutas Avslutat rop 19 november 2023 17:53
Värdering 1 000 kr

  • 60 kr
    Fre 10 2023