1987. Soffbord, 2 st, glas och mässing
Det större bordets mått 148x82,5 cm, höjd 46,5 cm.
Det mindre bordets mått 73x63,5 cm, höjd 46,5 cm.
Bruksslitage. Repor och märken.
19 november 2023 17:53
60 kr
Fre 10 2023