1917. Mon Amie, Rörstrand, 19 delar
1 tekanna, 1 liten skål, 9 koppar, 8 assietter.
Bruksskick, nagg på en kopp samt missfärgningar på några delar.
21 januari 2024 16:25
1 100 kr
Sön 21 2024 -
1 000 kr
Sön 21 2024 -
950 kr
Sön 21 2024 -
900 kr
Sön 21 2024 -
850 kr
Sön 21 2024 -
800 kr
Sön 21 2024 -
750 kr
Lör 20 2024 -
700 kr
Lör 20 2024 -
650 kr
Lör 20 2024 -
600 kr
Lör 20 2024