1917. Mon Amie, Rörstrand, 19 delar
1 tekanna, 1 liten skål, 9 koppar, 8 assietter.
Bruksskick, nagg på en kopp samt missfärgningar på några delar.
Objektet avslutas Avslutat rop21 januari 2024 16:25
- 61 100 kr
Sön 21 2024 - 71 000 kr
Sön 21 2024 - 6950 kr
Sön 21 2024 - 5900 kr
Sön 21 2024 - 6850 kr
Sön 21 2024 - 5800 kr
Sön 21 2024 - 6750 kr
Lör 20 2024 - 5700 kr
Lör 20 2024 - 6650 kr
Lör 20 2024 - 5600 kr
Lör 20 2024