2997. Vaser, 2 st, Iittala
Vas, Tapio Wirkkala, "Gerania", Iittala, höjd 21 cm. Vas, Timo Sarpaneva, signerad TS, höjd 14 cm.
Gerania-vas med två kantnagg.
21 januari 2024 15:37
80 kr
Lör 20 2024 -
60 kr
Tors 18 2024