Fanerat i valnöt. Bord med inbyggd iläggsskiva. Bordets längd 150-210, höjd 73, djup 110 cm. Stolarnas höjd 92 cm, sitthöjd ca 46 cm. Slitage. Fläckar. Märken och repor.
Objektet avslutas Avslutat rop 21 januari 2024 16:02
Värdering 500 kr