3018. Dator, Sinclair QL
Dator i originalförpackning med manual, spel, microdrives m.m. Joystick medföljer.
Ej funktionstestad.
Smärre bruksslitage. Klistermärken. Skador på förpackning.
21 januari 2024 15:59
550 kr
Sön 21 2024 -
500 kr
Sön 21 2024 -
500 kr
Sön 21 2024 -
450 kr
Sön 21 2024 -
400 kr
Sön 21 2024 -
350 kr
Sön 21 2024 -
300 kr
Sön 21 2024 -
280 kr
Sön 21 2024 -
260 kr
Sön 21 2024 -
240 kr
Sön 21 2024