I mässing och plåt. 1900-talets mitt. Slitage på mässing. Höjd: ca 35 cm Diameter: 42 cm
Objektet avslutas Avslutat rop13 oktober 2024 16:01

    1 200 kr
    Sön 13 2024
    1 100 kr
    Sön 13 2024
    1 000 kr
    Mån 30 2024
  • 5
    950 kr
    Sön 29 2024
    900 kr
    Lör 28 2024
  • 4
    850 kr
    Lör 28 2024
    800 kr
    Fre 27 2024
    750 kr
    Fre 27 2024
    550 kr
    Fre 27 2024
    500 kr
    Fre 27 2024