7069. Bengt Lindström, olja på duk, signerad
Objektet avslutas Avslutat rop27 september 2024 18:00
- 320 000 kr
Ons 09 2024 - 219 000 kr
Ons 09 2024 - 318 000 kr
Ons 09 2024 - 217 000 kr
Sön 29 2024 - 416 000 kr
Sön 29 2024 - 213 000 kr
Lör 28 2024 - 312 000 kr
Lör 28 2024 - 211 000 kr
Lör 28 2024 - 310 000 kr
Lör 28 2024 - 28 500 kr
Fre 27 2024