8018. Josef Frank, Firma Svenskt Tenn

Tevagn i mässing och glas. Formgiven 1930. Hyllor i blått glas. Mindre repor och slitage. Mått: H 60 cm, L 86 cm, B 47 cm
Objektet avslutas 13 oktober 16:00 13 oktober 2024 16:00
Värdering 20 000 kr

  • 6 500 kr
    Lör 28 2024
  • 6 000 kr
    Fre 27 2024
  • 5 500 kr
    Fre 27 2024
  • 5 000 kr
    Fre 27 2024
  • 4 500 kr
    Fre 27 2024
  • 2 800 kr
    Fre 27 2024
  • 2 700 kr
    Fre 27 2024
  • 2 600 kr
    Fre 27 2024
  • 2 500 kr
    Fre 27 2024
  • 60 kr
    Fre 27 2024