Slitage, spricker m.m. Lagning, se bild. Höjd: 21 cm Bredd: 44 cm Djup: 37 cm
Objektet avslutas Avslutat rop 08 oktober 2023 15:33
Värdering 400 kr

  • 120 kr
    Fre 06 2023
  • 120 kr
    Fre 06 2023
  • 100 kr
    Fre 06 2023
  • 80 kr
    Fre 06 2023
  • 60 kr
    Fre 06 2023