Räknesnurra monterad på sockel. No 31946. Nyckel finns. Sockelns längd 33 cm. Slitage. Fanerbortfall. Sprickor.
Objektet avslutas Avslutat rop 08 oktober 2023 21:17
Värdering 400 kr

  • 60 kr
    Mån 02 2023