1026. Räknesnurra, Trinks-Brunsviga, 1900-talets första hälft
Räknesnurra monterad på sockel. No 31946. Nyckel finns.
Sockelns längd 33 cm.
Slitage. Fanerbortfall. Sprickor.
08 oktober 2023 21:17
60 kr
Mån 02 2023