664. Matbord med karmstolar teak
Kraftigt slitage på tyg. Repor, missfärgning trä.
Bordet benställning i ek och skiva i teak. Stolar i teak och tyg.
Diameter bord:130 cm
Höjd bord: 72 cm
08 oktober 2023 15:15
1 400 kr
1 300 kr
1 200 kr
1 100 kr
500 kr
Fre 06 2023 -
450 kr
Fre 06 2023 -
400 kr
Fre 06 2023 -
350 kr
Fre 06 2023 -
300 kr
Fre 06 2023 -
300 kr
Fre 06 2023