Ek och skinn. Höjd 74 cm, sitthöjd 44 cm. Slitage. Repor. Färgfläckar.
Objektet avslutas Avslutat rop 08 oktober 2023 15:01
Värdering 1 000 kr

  • 220 kr
    Sön 08 2023
  • 200 kr
    Sön 08 2023
  • 100 kr
    Sön 08 2023
  • 80 kr
    Lör 30 2023
  • 60 kr
    Fre 29 2023