Bredd 34 cm.
Höjd 22,5 cm.
Djup 37,5 cm.
Slitage. Repor och märken. Fanerbortfall.
Objektet avslutas Avslutat rop8 oktober 2023 21:13
220 kr
Sön 08 2023
4
200 kr
Sön 08 2023
140 kr
Ons 04 2023
120 kr
Ons 04 2023
100 kr
Tis 03 2023
80 kr
Tis 03 2023
60 kr
Fre 29 2023