Bland annat balalajka. Höjd 57-69 cm. Bruksskick. Ett instrument med skador och saknade delar.
Objektet avslutas Avslutat rop 24 september 2023 21:24
Värdering 300 kr

  • 60 kr
    Fre 22 2023