2 ljusstakar Boda, 1 Orrefors, höjd 21-22,5 cm. Karaff, höjd 25 cm. Vas, längd 22 cm. Bruksskick. Nagg på en av Boda-ljusstakarnas fot.
Objektet avslutas Avslutat rop 24 september 2023 21:01
Värdering 300 kr