1574. Teservis, Kosmos, Upsala-Ekeby
12 koppar med fat.
12 assietter.
1 tekanna.
1 kanna.
1 sockerskål.
Bruksskick. Repor främst på assietter.
05 november 2023 16:51
100 kr
Tors 02 2023 -
80 kr
Fre 27 2023 -
60 kr
Fre 27 2023