12 koppar med fat. 12 assietter. 1 tekanna. 1 kanna. 1 sockerskål. Bruksskick. Repor främst på assietter.
Objektet avslutas Avslutat rop 05 november 2023 16:51
Värdering 400 kr

  • 100 kr
    Tors 02 2023
  • 80 kr
    Fre 27 2023
  • 60 kr
    Fre 27 2023