5 fat. 3 koppar. 1 tekanna. 1 assiett. 1 sockerskål. Bruksslitage. Krackeleringar. En kopp med nagg undertill.
Objektet avslutas Avslutat rop 05 november 2023 19:47
Värdering 300 kr