1598. Soffa och fåtölj, 1960-tal
Bredd på soffa 193 cm, höjd 73 cm, djup 74 cm.
Höjd på fåtölj 72 cm.
Bruksslitage. Hårt slitage på soffans sittdynor, hål i textil.
05 november 2023 17:15