Bredd 150 cm. Höjd 107,5 cm. Djup 40,5 cm. Bruksslitage. Repor och märken. Hack på ben. Stor röd färgfläck på ett hyllplan. En skåpdörr svår att låsa.
Objektet avslutas Avslutat rop 05 november 2023 17:16
Värdering 1 000 kr

  • 220 kr
    Sön 05 2023
  • 200 kr
    Sön 05 2023
  • 200 kr
    Sön 05 2023
  • 180 kr
    Sön 05 2023
  • 160 kr
    Sön 05 2023
  • 140 kr
    Sön 05 2023
  • 120 kr
    Sön 05 2023
  • 100 kr
    Sön 05 2023
  • 60 kr
    Tis 31 2023