1599. Sideboard, teak
Bredd 150 cm.
Höjd 107,5 cm.
Djup 40,5 cm.
Bruksslitage. Repor och märken. Hack på ben. Stor röd färgfläck på ett hyllplan. En skåpdörr svår att låsa.
Objektet avslutas Avslutat rop5 november 2023 17:16
- 3220 kr
Sön 05 2023 - 2200 kr
Sön 05 2023 - 3200 kr
Sön 05 2023 - 2180 kr
Sön 05 2023 - 3160 kr
Sön 05 2023 - 2140 kr
Sön 05 2023 - 1120 kr
Sön 05 2023 - 2100 kr
Sön 05 2023 - 160 kr
Tis 31 2023