1769. Skrivbord, teak
Skrivbord, 3 dlr.
Bredd 181 cm.
Höjd 72 cm.
Djup 53 cm.
Bruksslitage. Märken och repor. Nyckel saknas.
05 november 2023 20:10
260 kr
Sön 05 2023 -
260 kr
Sön 05 2023 -
240 kr
Sön 05 2023 -
220 kr
Sön 05 2023 -
200 kr
Sön 05 2023 -
200 kr
Sön 05 2023 -
180 kr
Sön 05 2023 -
160 kr
Sön 05 2023 -
140 kr
Sön 05 2023 -
120 kr
Sön 05 2023