1769. Skrivbord, teak
Skrivbord, 3 dlr.
Bredd 181 cm.
Höjd 72 cm.
Djup 53 cm.
Bruksslitage. Märken och repor. Nyckel saknas.
05 november 2023 20:10
0260 kr
Sön 05 2023 -
0260 kr
Sön 05 2023 -
0240 kr
Sön 05 2023 -
0220 kr
Sön 05 2023 -
0200 kr
Sön 05 2023 -
0200 kr
Sön 05 2023 -
0180 kr
Sön 05 2023 -
0160 kr
Sön 05 2023 -
0140 kr
Sön 05 2023 -
0120 kr
Sön 05 2023