Den större byråns mått 76x43, höjd 57 cm. Den mindre byråens mått 51,5x43, höjd 33,5 cm. Spegelns mått 109x63 cm. Slitage. Märken och repor.
Objektet avslutas Avslutat rop 05 november 2023 20:13
Värdering 300 kr

  • 60 kr
    Fre 03 2023