1811. Bokhyllor, 2 st
Bredd ca 81 cm.
Höjd 66 resp.159 cm.
Djup 31 resp. 27 cm.
Bruksslitage. Märken och repor. Fanersläpp på hylla.
05 november 2023 20:51
80 kr
Sön 05 2023 -
60 kr
Mån 30 2023