1325. Tallrikar, Rörstrand & Gustavsberg
10 mattallrikar, diameter 27 cm, Rörstrand.
10 tallrikar, Rörstrand.
6 djupa tallrikar, Rörstrand.
2 tallrikar, Gustavsberg, NK.
Bruksslitage. Repor och märken.
22 oktober 2023 19:21
Samlingsrop
120 kr
Sön 22 2023 -
100 kr
Sön 22 2023 -
100 kr
Sön 22 2023 -
60 kr
Ons 18 2023