1325. Tallrikar, Rörstrand & Gustavsberg
10 mattallrikar, diameter 27 cm, Rörstrand.
10 tallrikar, Rörstrand.
6 djupa tallrikar, Rörstrand.
2 tallrikar, Gustavsberg, NK.
Bruksslitage. Repor och märken.
Objektet avslutas Avslutat rop22 oktober 2023 19:21 Samlingsrop
- 2120 kr
Sön 22 2023 - 1100 kr
Sön 22 2023 - 2100 kr
Sön 22 2023 - 160 kr
Ons 18 2023