1194. Stig Lindberg, Berså, 52 delar
10 stora fat, 7 mindre fat, 6 tekoppsassietter, 6 tekoppar, 5 kaffekoppar, 1 kanna, 2 äggkoppar, 1 smörbytta, 13 kaffekoppsassietter, 1 sockerskål.
Bruksskick, 3 naggade delar.
22 oktober 2023 17:10
5 000 kr
Sön 22 2023 -
4 500 kr
Sön 22 2023 -
4 000 kr
Sön 22 2023 -
3 500 kr
Sön 22 2023 -
3 000 kr
Sön 22 2023 -
3 000 kr
Sön 22 2023 -
2 600 kr
Sön 22 2023 -
2 500 kr
Sön 22 2023 -
2 200 kr
Sön 22 2023 -
2 100 kr
Sön 22 2023