10 stora fat, 7 mindre fat, 6 tekoppsassietter, 6 tekoppar, 5 kaffekoppar, 1 kanna, 2 äggkoppar, 1 smörbytta, 13 kaffekoppsassietter, 1 sockerskål. Bruksskick, 3 naggade delar.
Objektet avslutas Avslutat rop 22 oktober 2023 17:10
Värdering 1 000 kr

  • 5 000 kr
    Sön 22 2023
  • 4 500 kr
    Sön 22 2023
  • 4 000 kr
    Sön 22 2023
  • 3 500 kr
    Sön 22 2023
  • 3 000 kr
    Sön 22 2023
  • 3 000 kr
    Sön 22 2023
  • 2 600 kr
    Sön 22 2023
  • 2 500 kr
    Sön 22 2023
  • 2 200 kr
    Sön 22 2023
  • 2 100 kr
    Sön 22 2023