1194. Stig Lindberg, Berså, 52 delar
10 stora fat, 7 mindre fat, 6 tekoppsassietter, 6 tekoppar, 5 kaffekoppar, 1 kanna, 2 äggkoppar, 1 smörbytta, 13 kaffekoppsassietter, 1 sockerskål.
Bruksskick, 3 naggade delar.
Objektet avslutas Avslutat rop22 oktober 2023 17:10
- 95 000 kr
Sön 22 2023 - 84 500 kr
Sön 22 2023 - 84 000 kr
Sön 22 2023 - 63 500 kr
Sön 22 2023 - 73 000 kr
Sön 22 2023 - 63 000 kr
Sön 22 2023 - 72 600 kr
Sön 22 2023 - 62 500 kr
Sön 22 2023 - 72 200 kr
Sön 22 2023 - 52 100 kr
Sön 22 2023