1102. Sminkbord, 1960-tal
Bredd 100 cm.
Höjd 73 cm, höjd med spegel 107 cm.
Djup 40 cm.
Slitage. Märken och repor. Fläckar på spegel.
Objektet avslutas Avslutat rop22 oktober 2023 15:38
- 2350 kr
Sön 22 2023 - 3300 kr
Sön 22 2023 - 2280 kr
Sön 22 2023 - 3260 kr
Sön 22 2023 - 2220 kr
Lör 21 2023 - 1200 kr
Lör 21 2023 - 2180 kr
Lör 21 2023 - 1160 kr
Lör 21 2023 - 160 kr
Fre 20 2023