Bredd 100 cm. Höjd 73 cm, höjd med spegel 107 cm. Djup 40 cm. Slitage. Märken och repor. Fläckar på spegel.
Objektet avslutas Avslutat rop22 oktober 2023 15:38

    350 kr
    Sön 22 2023
    300 kr
    Sön 22 2023
    280 kr
    Sön 22 2023
    260 kr
    Sön 22 2023
    220 kr
    Lör 21 2023
    200 kr
    Lör 21 2023
    180 kr
    Lör 21 2023
    160 kr
    Lör 21 2023
    60 kr
    Fre 20 2023