1104. Sekretär med rullklaff
Bredd 85 cm.
Höjd 96 cm.
Djup 43,5 cm.
Hårt slitage. Repor och hack. Svarta märken. En nyckel medföljer.
22 oktober 2023 15:40
60 kr
Lör 21 2023