Mått på sängbord 47,5x33 cm, höjd 49 cm. Mått på rullbord 53x45 cm, höjd 51 cm. Bruksslitage. Märken och repor. Rullbord med slitage på skiva, tidningshylla med lagningar samt ett löst hjul.
Objektet avslutas Avslutat rop 22 oktober 2023 15:37
Värdering 300 kr

    1 000 kr
    Sön 22 2023
    950 kr
    Sön 22 2023
    900 kr
    Sön 22 2023
    850 kr
    Sön 22 2023
    800 kr
    Sön 22 2023
    750 kr
    Sön 22 2023
    700 kr
    Sön 22 2023
    650 kr
    Sön 22 2023
    600 kr
    Sön 22 2023
    550 kr
    Sön 22 2023