1070. Matgrupp, 5 delar, gustaviansk stil
Bordets diameter 110 cm, höjd 74,5 cm.
Stolarnas höjd 95,5 cm.
Bruksslitage. Repor och märken. Färgbortfall.
Objektet avslutas Avslutat rop22 oktober 2023 15:06
- 1300 kr
Sön 22 2023 - 2280 kr
Lör 21 2023 - 1260 kr
Lör 21 2023 - 2240 kr
Lör 21 2023 - 1220 kr
Lör 21 2023 - 2200 kr
Fre 20 2023 - 1180 kr
Fre 20 2023 - 160 kr
Ons 18 2023