1070. Matgrupp, 5 delar, gustaviansk stil
Bordets diameter 110 cm, höjd 74,5 cm.
Stolarnas höjd 95,5 cm.
Bruksslitage. Repor och märken. Färgbortfall.
22 oktober 2023 15:06
300 kr
Sön 22 2023 -
280 kr
Lör 21 2023 -
260 kr
Lör 21 2023 -
240 kr
Lör 21 2023 -
220 kr
Lör 21 2023 -
200 kr
Fre 20 2023 -
180 kr
Fre 20 2023 -
60 kr
Ons 18 2023