1073. Matbord, ek
Bord med inbyggd iläggsskiva.
Bredd 150-195 cm.
Höjd 75 cm.
Djup 90 cm.
Bruksskick. Repor. Ytslitage på skiva.
Objektet avslutas Avslutat rop22 oktober 2023 15:09
- 4220 kr
Sön 22 2023 - 1200 kr
Sön 22 2023 - 4180 kr
Sön 22 2023 - 1160 kr
Sön 22 2023 - 4140 kr
Sön 22 2023 - 3120 kr
Sön 22 2023 - 2100 kr
Sön 22 2023 - 3100 kr
Sön 22 2023 - 280 kr
Ons 18 2023 - 160 kr
Tis 17 2023