8 L, 6 L, 2 L, 1/2 L. Bruksskick. Fläckar. Krus med lock med nagg.
Objektet avslutas Avslutat rop 22 oktober 2023 20:41
Värdering 300 kr

  • 280 kr
    Sön 22 2023
  • 260 kr
    Sön 22 2023
  • 240 kr
    Sön 22 2023
  • 220 kr
    Sön 22 2023
  • 200 kr
    Sön 22 2023
  • 180 kr
    Sön 22 2023
  • 140 kr
    Ons 18 2023
  • 120 kr
    Ons 18 2023
  • 100 kr
    Ons 18 2023
  • 80 kr
    Ons 18 2023