Den vita hyllans bredd 80 cm, höjd 115 cm, djup 35 cm. Trähyllans bredd 80 cm, höjd 111 cm, djup 40 cm. Handduksställets höjd 160 cm. Bruksslitage. Märken och repor.
Objektet avslutas Avslutat rop 22 oktober 2023 20:57
Värdering 400 kr

  • 180 kr
    Sön 22 2023
  • 160 kr
    Sön 22 2023
  • 140 kr
    Sön 22 2023
  • 120 kr
    Sön 22 2023
  • 120 kr
    Sön 22 2023
  • 100 kr
    Sön 22 2023
  • 80 kr
    Sön 22 2023
  • 60 kr
    Fre 13 2023