1393. Bord, stol och pall, IKEA
Bord med utfällbar skiva.
Bordets bredd 46-92 cm, höjd 74 cm, djup 60 cm.
Höjd på stol 94 cm, sitthöjd 44 cm.
Bruksslitage. Repor och märken. Färgfläckar på bordsskiva.
22 oktober 2023 20:29
60 kr
Ons 18 2023