1082. Bord och stolar, 2 st, Stocka
Bordets diameter 110 cm, höjd 71 cm.
Stolarnas höjd 89 cm.
Bruksslitage. Repor och märken. Fanersläpp.
22 oktober 2023 15:18
100 kr
Sön 22 2023 -
80 kr
Sön 22 2023 -
60 kr
Ons 18 2023