Signerad, 1981 samt numrerad 16/100 Bildmått: 40 x 30 cm
Objektet avslutas Avslutat rop24 augusti 2025 17:11 3 i kartong
60 kr
Värdering 300 kr

    60 kr
    Fre 08 2025