1900-talets mitt. Spricka med lagning enligt bild. Mindre slitage. Mått: B 95, D 31, H 57 cm
Objektet avslutas 8 december 17:408 december 2024 17:40
Värdering 400 kr

    350 kr
    Tis 26 2024
    300 kr
    Tis 26 2024
    60 kr
    Lör 23 2024